Opinie pacjentów

Pani Olga to prawdziwy specjalista! Dodatkowo jest to pełna uśmiechu osoba dzięki czemu wizyty kontrolne to żaden stres. Szczegółowo wytłumaczyła mi skład mojego ciała i dostałam fajną i smaczną dietę, którą z przyjemnością stosuję. Polecam!

Anna

Poznaj inną historię

Historia sukcesu Pani Małgorzaty i jej córki Agnieszki

"Pod moją dietę podpięła się moja córka, która wypróbowała już wszystkie diety świata bez efektu i reasumując ja schudłam do dziś 14 kg a córka 8 kg"

czytaj więcej

Droga Pani Kingi do szczupłej sylwetki

  • Kinga
  • 11 kg w 4 miesiące
  • Kobieta
  • 10 kwietnia, 2018

" Dzięki zbilansowanej diecie dostosowanej tylko pode mnie schudłam 11 kg w 4 miesiące "

Wypowiedź pacjentki:

Do Pani Olgi trafiłam z polecenia :) oczywiście gdyby nie fakt, że na własne oczy widziałam jak koleżanka schudła pewnie bym się nie skusiła. Mówiła, że schudła bez głodzenia się. Nie mogłam w to uwierzyć. Ale teraz mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to prawda!

Dzięki zbilansowanej diecie dostosowanej tylko pode mnie schudłam 11 kg w 4 miesiące :) Zero głodzenia się, zero ćwiczeń i udało się! Wystarczy trzymać się diety która naprawdę nie jest skomplikowana i nie pochłania dużo czasu. Posiłki przygotowuje się szybko i łatwo :) i do tego są smaczne :)

Dieta Pani Olgi to przede wszystkim zmiana sposobu żywienia a nie głodzenie się! Sama nie wierzyłam w to że dam radę a teraz nie wierzę że już tyle kilogramów za mną :) Wystarczy chcieć i zrobić ten pierwszy krok! Bardzo polecam tą klinikę i oczywiście Panią Olgę dzięki której moje życie się odmieniło :)

 

Wypowiedź dietetyka prowadzącego - Olgi Sułkowskiej z poradni Dobry Dietetyk w Krakowie

Z wizyty na wizytę było widać, że Pani Kinga czuje się coraz lepiej w swoim ciele. Po pierwszej wizycie kontrolnej zaobserwowałyśmy imponujący wynik, bo - 5 kg. To stosunkowo dużo biorąc pod uwagę pomiary innych pacjentów, dlatego wiedziałam, że Pani Kinga bardzo serio potraktowała nowy sposób żywienia. Po tym spotkaniu byłam pewna, że realizacja pełnego celu to tylko kwestia czasu.

Warto wspomnieć, że efekt udało się osiągnąć bez wprowadzenia aktywności fizycznej a to udowadnia, że to przede wszystkim dieta jest podstawą do zmiany masy ciała.

Najbardziej cieszy mnie fakt, że Pani Kinga złapała przysłowiowego bakcyla i nowe, zdrowe nawyki żywieniowe to już dla niej codzienność. Dzięki temu jestem przekonana, że będzie mogła długo cieszyć się wypracowaną przez siebie sylwetką :)

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe